| ymary a întrebat:

Vreau sa imi dati cat mai multe detalii despre tablete. Vreau sa imi spuneti care tablete sunt mai bune, sa imi sugerati cateva la un pret mai convenabil, pana in 20 de milioane. As mai vrea sa imi spuneti si mai exact la ce sunt folositoare ele. Am citit pe internet dar folosesc niste termeni mai nujj cum si nu ii prea inteleg in totalitate! Fundaa! :* :*

1 răspuns:
| CatalinaaM a răspuns:

Pai tableta este ca un smartphone mai mare :d! Poti face cam aceleasi lucruri pe care le poti face si cu un telefon android: poti sa faci poze, sa vorbesti /sa trimiti mesaje(daca ii bagi cartela), sa intri pe net, sa descarci jocuri, au bluethoot etc. Eu o folosesc atunci cand mi-e lene s-a deschis calculatorul. :d. Dupa parerea mea, cele mai bune sunt cele de la Samsung si sunt si pana in 20 de mil. Gasesti si mult mai ieftin de atat. Depinde care iti place mai mult, ca aspect. Ca in rest, toate sunt cam la fel! :*