| tiktok25 a întrebat:

Vreau sa imi dati idei de cadou pentru o fata.Este ziua unei colege si nu stiu ce sa ii iau cadou! Cea mai frumoasa idee ia fundita :d

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, depinde de preferintele ei, dar asa in general... poti sa ii oferi un lantisor, o bratara, o pereche de cercei, un inel, un ceas frumos de fete, daca sti ce parfum ii place poti sa ii oferi un parfum, un buchet de flori si o ciocolata.Sau diferite accesorii, sau ceva obiecte ca sa le pastreze ca amintire, o felicitare ar fi frumoasa in care sa ii scrii cuvinte frumoase, un `la multi ani ` din inima!

8 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Un urs mare de plus cu un lantisor de aur sau de argint la gat sa si de plv da sa fie special sau o rama cu fotografia voastra impreuna
un perus un catel sau o mata o ciocolata heidi in forma de inima un lak de unghi o vaza cu flori haine acesori de par pixuri ciudate un cd cu muzicaa speciala in care sa va aminteasca de clipele petrecute.
pa pa

| Bianca_3626 a răspuns:

Hmm... poate o bijuterie, sau un parfum chiar o carte.Depinde de personalitatea ei

| silverfaith a răspuns:

Depinde de varsta fetei dar cu Flori intotdeuna cuceresti inima unei fete indiferet de varsta acum ce mai iei pe langa flori este legat complet legat de varsta de ex: 14 - 15 ceva gadget pentru ca asa trece la 16 - 17 Un ursulet mare / sau ceva foarte amuzant daca are peste 18 si iti este apropiata orice dar sa fie cu personalitate si din inima big grin orice din aceste lucruri vor face impresie si vei arata ca esti OM

| Deea :x a răspuns:

O papusa care canta si danseaza, sau orochie de miresa

| adriana_4524 a răspuns:

Un ursulet mare :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Album de fotografii

| Mi$tiK a răspuns:

Eu zic un ceas frumos, un parfum, si o ciokolataparerea meabig grin

| madwtza_9512 a răspuns:

Kti ani are colega? nu ne-ai spus.hmmm pai pentru o fata este mai usor, poti sa-i cumperi un ceas. un inel sau lant, eu unei colege cu care ma inteleg foarte bine i-am facut cadou o cana cu o poza cu noi 2 imprimata. poti de asemenea sa-i iei un ursulet maree de plus daca ii plac jucariile de plus...vezi tu!