| fifi13 a întrebat:

Vreau sa imi deschid un canal pe YouTube cu prietenul meu, eu ma nunesc raluca el roberto, aveti niste idei pentru nume?

4 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Despre ce ai vrea sa faci canalul. Adica numele sa aiba o legatura intre nume si subiectul canalului.

| justanotheruser99 a răspuns:

R&Rwinking
Ai o preferință anume? Sa stiu in funcție de ce sa îți dau idei.

| fifi13 explică (pentru justanotheruser99):

Sa zicem ca as vrea sa nu aiba legatura directa cu numele noastre. de esemplu mi-ar placea sa fie un cuvant amestecat si sa iasa un nume, nu stiu sigur laughing

| girlyname a răspuns:

Esmentolații nu stiu