| Aηηy a întrebat:

Vreau sa imi fac cateva suvite blonde inchise cu nuantatorul, am parul saten inchis.
Credeti ca mi-ar sta bine? Am breton pe o parte dar inca nu a crescut foarte lung, cam prin septembrie o sa-l am lung, am parul tuns in scari peste umeri cam 10 cm. Afecteaza foarte mult parul?
dau fundita `, astept cat mai multe sfaturi mai ales de la fetele care si-au facut.:*

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Mi-am facut suvite blonde.parul tot saten inchis il am. dar le-am facut cu vopsea asa ca nu stiu sa iti spun cat de bine ies cu nuantatorul. oricum blondul se vede super bine pe parul saten inchishappy

| Daniela_Dorina_1974 a răspuns (pentru anaid):

Eu mi-am facut suvite blonde cu pudra decoloranta si cu ciocolatiu dar nu se vad asa bine suvitele. probabil vopseaua ciocolatie nu a fost asa de buna si a vopsit si din suvite. oare pot folosi nuantator blond pentru a mai deschide suvitele?

3 răspunsuri:
| Saraaaa_6669 a răspuns:

Pai eu mi-am facut tot cu nuantator si am parul tot saten inchiswinking...
nu afecteaza. trebuie sa ai grija si sa-l piepteni...
si sa-ti cumperi un nuantator bun, ca cele de la Londa sau de la Garnierwinking
eu am folosit si mi-au iesit chiar foarte bine.
funda?batting eyelashes

| Rinuta a răspuns:

Eu cred ca tie iti va sta incearca si vei vedea