| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi fac un id nou,ma numesc Alexa,puteti sa imi recomandati "nume" simple cum ar fi:curcubeu,fulg de nea.ceva dragut. dau funda la cele mai multe raspunsuri! vreau sa imi fac conturi,pe mai multe site-uri,si nu am idee ce nume sa pun.daca tot atat dau si exemple: black blood,brunettha cretolina,blonda dulsse,roscatica cu tupeu,. ceva dragut. funda,la cele mai multe si frumoase! luati in serios intrebarea,fara injuraturi, daca nu spam.

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Ouranio tokso.(ουρaνιο τoξο)

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Petalouda= fluture (greaca)

| anonim_4396 explică (pentru IsabelaIssa):

Dragut! cum se spune curcubeu in greaca? stii? big grin

| IsabelaIssa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ouranio tokso.(ουρaνιο τoξο)

| Roxana121 a răspuns:

Frumusika tatalui, bolfoasa, inger si demon, suflet ranit, apus de dragoste, mikutza ta, sexy si rea, boomba.big grin fundita?

| LolaLollita a răspuns:

Stea_de_mare

| Ƨirenia a răspuns:

Dark_tear
lost_in.fog
black_cum

| DODO2111111 a răspuns:

Ingerashul.ranit
alexa_the_monster...