| fashionaddict a întrebat:

Vreau sa imi fac un piercing in cartilajul urechii.Am avut acum doi ani(eu mi l-am facut), dar l-am scos.Nu mai stiu cat de tare m-a durut.Acum imi e frica sa imi fac iar.am cartilajul urechii foarte tare si mi-e greu sa imi fac.
Ce imi recomandati sa fac ca sa imi usurez durerea in timp ce il fac? Exista ceva care sa amorteasca? La salon cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Cel mai bine mergi la salon! era 15-20lei cu cercel cu tot. In cateva secunde esti gata!

2 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Http://www.tattoo-sfinx.ro/piercing/
te sfatuiesc calduros sa te duci la un salon autorizat: nu o sa te doara foarte tare, mai ales daca este facut un instrumente profesioniste si scade si risul de infectie pentru ca iti vor spune ei exact cum sa ingrijesti piercing-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un salon, durerea este redusa, iar infectia poate fi evitatahee hee...eu tot la salon mi-am facut...insa acum l-am dat jos, dar o sa mi-l dau si eu iar in 2 saptamanihappy