| ClaudiiuGbr a întrebat:

Vreau sa imi iau converse. pe site-ul lor din america basketii au emblema all star pe partea de dinafara /stanga iar pe site-urile de la noi, ex. originals.ro au emblema pe partea dreapta. ce inseamna asta? sunt fake-uri cei de pe site-ul de la noi?

3 răspunsuri:
| Alandala16616923946 a răspuns:

Eu mi-am luat 2 perechi de pe okazii cu 110 lei bucata exact ca alea originale, doar ca la calcaie scrie numai All Star, la alea originale scrie si Converse, nu se merita sa dai 250 lei (sau cat e) pe alea de la originals.
PS: Si la alea din America emblema e tot in interior, nu e pe exterior, uite-te mai bine. Gaurelele alea doua de jos sunt in interior. http://www.converse.com/......MP_50.html

| ClaudiiuGbr explică (pentru Alandala16616923946):

Ty greseala mea laughing am prieteni care si-au luat de pe okazii si emblema era fake... nu stiu

| Alandala16616923946 a răspuns (pentru ClaudiiuGbr):

Iti dau eu un link de la vanzatorul de la care am cumparat eu, e de incredere si arata cam 90% ca cei originali.