| Razvy9931 a întrebat:

Vreau sa imi "iau" mustata (prima data).Cu ce e mai bine:bigu sau ceara?

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Pentru inceput foloseste ceara iar cu timpul vei folosi si bigul.

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Oameni buni,e baiat nu? viitor barbat.Cei aia ceara? Da-ti prietene cu bigu,esti barbat nu muiere,mai aveam un coleg de clasa a murit saracu(sa ii fie tarana usoara) tipu era feminin,nu stiu cum sa ma exprim " isi epila barba cu benzi de ceara ". Am avut cateva discutii cu el,spuneam ca finetea la fata dureaza mai mult, oricum destul cu asta. Mortii cu mortii, si vii cu vii. Fa cum doresti, eu iti spun prieteneste, lama pentru un barbat e sfantawinking

| mona a răspuns:

Cu bigu

| Radu284 a răspuns:

Umm, un aparat de ras?

| stark47 a răspuns:

Incearca cu un big de calitate + un gel de ras, la fel de calitate

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Cu ceara. happy