| IrinaAniri a întrebat:

Vreau sa imi iau o tableta, dar sa nu fie prea scumpa, daca are touch screenul bun, multitouch, rezolutie buna, wi-fi si alte caracteristici esentiale, eu sunt multumita. ce imi sugerati?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

De exemplu asta - http://androidtabletsmadness.blogspot.com/......blet.html. Nu merita sa dai peste 2000 de lei pentru o chestie care oricum va fi depasita in ~1 an. AllView si alte astea ieftine de la noi nu sint decit chinezarii rebranduite cu Android partial tradus in romana pe care le poti lua la juma' de pret direct de pe net.