| MusicIsLife a întrebat:

Mi s-a blocat tableta chiar acum. Ce as putea face? Nu mai merge nici touch screenul si nici butoanele de inchiderecrying(( Va rog ajutati-ma!

20 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| theEC a răspuns:

Salut.
Daca din diferite motive ajungeti in situatia ca tableta se blocheaza, o puteti reseta prin apasarea timp de 10 secunde a tastei Power. Dupa aceasta se elibereaza tasta Power. Pentru repornire se apasa tasta Power timp de 4 secunde.Pe mine m-a ajutat! In cazul in care nu merge, da fuguda la service sau la garantie.

Alte răspunsuri
| AiisSse a răspuns:

Trebuie sa ii faci o resoftarelove struck

Alte răspunsuri
| Rosian_Sorina_1990 a răspuns:

Stiu eu prima data apasa de 10 secunde pe oprire apoi tot asa si 4 secunde ca sa porneasca.

Alte răspunsuri