| IrinaAniri a întrebat:

Vreau sa imi iau o tableta, dar sa nu fie prea scumpa, daca are touch screenul bun, multitouch, rezolutie buna, wi-fi si alte caracteristici esentiale, eu sunt multumita. ce imi sugerati?

2 răspunsuri:
| Kiduutza a răspuns:

Buna! Se pare ca esti fata nu? Cam cati ani ai? iti sugerez sa nu iti iei tableta din foarte multe motive: gasesti tableta intre 5 si 25 milioane, si cea mai buna tableta este Apple! Tio recomand dar este foarte scumpa 25 milioane, si cele mai ieftine sunt si cele mai rele...si daca ai scapat acea tableta jos a murit si nu mai ai ce face cu ea, cu banii cu care tio repari iti cumperi 3 telefoane cu touch-screen, pentru ca pe centimetru de ecran e vreo 50 lei. Eu iti spun daca iti cumperi nu iti cumpara nici cea scumpa Apple dar nici ieftina pentru ca ti se strica foarte repede. Funda?

| DarkGuard a răspuns:

Eu sincer iti sugerez sa mai astepti, sa mai strangi niste bani, deoarece tabletele in general chiar daca au caracteristicile pe care tu le-ai specificat au procesor slab.2 prieteni de ai mei si-au luat tablete, mai ieftine adevarat (pana in 1000 lei) dar unuia i-a dat FATAL ERROR la pornire, iar celuilalt i se sacadeaza mereu.Acum totul depinde de tine. Sper ca te-am ajutat FUNDA?