| IateyourCookie a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou si nu stiu ce sa aleg intre iPhone 5 si Samsung Galaxy S3. In principiu prefer androidul, dar vreau sa aflu si parerea voastra. Ce mi-ati recomanda si de ce?

3 răspunsuri:
| adywow a răspuns:

Androidul ar fi mai bun...Parerea mea mai ales ca pe Iphone totul se ia de pe IStore si nu poti trimite chestii prin bluetooth decat la alt Iphone kinda sucks

| Dheutsik a răspuns:

As prefera Samsung galaxy s 3 pentru ca are bluetooth,si poti sa trimiti si sa primesti diferite chestii,pe cand la iphone nu poti sa trimiti sau sa primesti imagini muzica, etc, decat la cei ce au tot iphone si pe deasupra, la iphone trebuie sa platesti daca vrei aplicatii, iar la Android poti sa le ei gratuit de pe Google play. Funda? puppy dog eyes

| cristi1999h a răspuns:

Salut! In primul si in primul rand nu o sa spun iPhone 5 pentru ca este facut de Apple, ci o sa spun iPhone 5 pentru simplitate. Gandeste-te ca toate aplicatiile sunt optimizate pentru un singur telefon care apare odata la 1-2 ani, are camera decenta si domina prin simplitate. Sper ca te-am ajutat!