| AnnELisCafe a întrebat:

Vreau sa imi mai fac o pagina de facebook si nu mai stiu ce nume sa ii pun.Dau FundaVOT cine imi raspunde cu niste nume superbe.

4 răspunsuri:
| Informatix a răspuns:

Poti pune mai multe variante:ceva legat de tine, sau de prietena ta. Na sti cum se zice fiecare cu gusturile lor eu inlocu tau puneam aceste nume:Revolutionz, TheDark, HunterKiller, Killerash, Crash. Nu prea mai am inspiratie. bafta! funda! plz!

| AnnELisCafe explică (pentru Informatix):

Nu...ceva pe engleza... ceva gen prietenie sau iubire, dragoste sau bani, ceva superb pe engleza.
Multumesc orisicum

| raris1982 a răspuns:

Ce nume sa i dau ca sa mi fac cont pe facebook?

| AnnELisCafe explică (pentru raris1982):

Pai cum te numesti? Fata sau baiat! Daca estii baiat poti sa pui Killer no body sau just me sau Love me boy...