| TommoGirl a întrebat:

Vreau sa imi petrec timpul cu mama! Dati-mi idei! Cum sa ne petrecem timpul? Cele mai rapide raspunsuri Funda! P.S.-Sunt fata!

Răspuns Câştigător
| Stefi06 a răspuns:

Ati putea sa mergeti prin oras, sa va plimbati si ai putea mai ales sa-i povestesti cate ceva, orice.Mamelor le place foate mult cand le ceri sfaturiwinking

7 răspunsuri:
| Andraaaaaa14 a răspuns:

Puteţi sa mergeti la cumparaturi, să vă plimbaţi prim parc, să gatiţi ceva impreună. Sunt multe de făcut, depeinde şi ce vă place să faceţi.

| TommoGirl explică:

As vrea sa confectionez ceva cu ea! cum ar fi? P.S. - Acasa!

| TommoGirl explică:

AS vrea sa confectionez ceva! cum ar fi! P.S.- Sa fie usor si de facut acasa... sa ne petrecem timpul impreuna
!

| stella390 a răspuns:

Pai ati putea juca "Sus in aer'.Ai nevoie de o foaie o rupi la jumatate si dsenezi pe amandoua parti eva legat de zbor face amandoua 3-4 foi si dupa amestecti jumatatile.Le puneti cu susul in jos si cand va vie randul fiecare are voie sa ghiceasca un rand trebuie sa retii cam unde se afla cealalta jumatate a desenului in timp ce tu si mama ta le ridicati si gresiti

| paulica123 a răspuns:

Puteti sa meregti prin mall la plimbare sa povestiti, sa jucati un joc.

| KarinaM a răspuns:

Puteti sa mergeti amandoua la mall, sa va plimbati prin oras, prin parc... la un pub... puteti sa va uitati la un film impreuna sa vorbiti

| PandaUnicorn a răspuns:

Cand e vorba de mama ta poti sa petreci timpul astfel:
-Sa gatiti impreuna
-Sa va uitati la un film
-Sa mergeti la cumparaturi
Dar cel mai bine ar merge daca ai incerca sa ii arati ca esti interesata de ce il place ei
Sper sa te fi ajutathappy