| TommoGirl a întrebat:

Vreu sa confectionez ceva cu mama, acasa, sa fie usor, amuzant, sa ne petrecem timpul impreuna! Astept raspunsuri si idei! Pentru raspunsurile folositoare si rapide

Răspuns Câştigător
| stella390 a răspuns:

Pai puteti sa faceti agatatoare de usi pentru a nu mai uita sa stingeti lumina, apa, calculatorul.Sa faceti quilling este foarte interesant si creativ. Puteti face concurs de desene, dans sau poze.Sau puteti din beteala care nu mai este folositoare sa o taiati si sa realizati un desen pe duplex
Sper ca te-am ajutat. Funda?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faceti o prajitura

| TommoGirl explică (pentru suntserios):

Nu pot a confetionez o prajitura!

Răspuns utilizator avertizat
| iphones213 a răspuns:

Poti face o inimioara urmand urmatorii pasi:Iti trebuie:lana, ac, ata, in sau bumbac. materialul pe care l-ai gasit ar trebui sa fie rosu din motive evidente, tai 2 inimi de 10 sau cel mai bine 20 cm le cosi DAR! lasi butin spatiu pentru a pune lana inauntru apoi cosi si restul de spaiu si gata inimioare pufoase.

TE ROG IMI DAI MIE FUNDA