| Dooolce a întrebat:

Vreau sa imi pun unghii cu gel dar nu stiu cum sa spun la salon cand ma duc? cum e faza cu tips si cu gel parcaalaughing)Explicati va rog.

Răspuns Câştigător
| LetMeHelp a răspuns:

"Unghiile din gel sunt, de obicei, facute din geluri acrilice. Unghiile din gel sunt potrivite pentru acele femei care doresc sa obtina un aspect cat mai natural. Unghiile din gel vor fi create de o manichiurista care va aplica un gel acrylic peste unghiile dvs. naturale si se vor intari deca gelul este expus la lumina ultravioleta. Unghiile din gel pot fi in orice forma si stil iti doresti."

Asta scria pe un site pentru. manichiura si pedichiura.winking
Deci, pur si simplu te duci la doamna care este disponibila si ii spui "Doresc unghii cu gel!".

Stai linistita, nu ai cum sa te faci de ras, mai ales daca iti faci pentru prima data.winking.

Pupiciiiii! :*

6 răspunsuri:
| LetMeHelp a răspuns:

Bună!

Spune cum ştii tu, sigur doamnele de acolo vor înţelege.winking

Succes! happy

| Dooolce explică (pentru LetMeHelp):

Nu as vrea sa ma fac de ras ca sa zic asalaughingVreau sa stiu cate ceva

| LetMeHelp a răspuns (pentru Dooolce):

Pai, banuiesc. laughing
Intreaba o prietena ceva... daca nimeni pe care cunosti nu stie, spune-mi mie ca o sa caut mai tarziu, acum e prea dimineata (9:25) laughing.

Pupici! kiss

| Dooolce explică (pentru LetMeHelp):

Chiar nu am pe cineva aproapiata care sa isi fi pus unghiilaughingO sa te recompensez cu o funda mareeelaughing

| Dooolce explică (pentru LetMeHelp):

Ms de raspuns.Esti o draguta.

| LetMeHelp a răspuns (pentru Dooolce):

Cu placere. si multumesc. laughing :*

| LetMeHelp a răspuns (pentru Dooolce):

"Unghiile din gel sunt, de obicei, facute din geluri acrilice. Unghiile din gel sunt potrivite pentru acele femei care doresc sa obtina un aspect cat mai natural. Unghiile din gel vor fi create de o manichiurista care va aplica un gel acrylic peste unghiile dvs. naturale si se vor intari deca gelul este expus la lumina ultravioleta. Unghiile din gel pot fi in orice forma si stil iti doresti."

Asta scria pe un site pentru. manichiura si pedichiura.winking
Deci, pur si simplu te duci la doamna care este disponibila si ii spui "Doresc unghii cu gel!".

Stai linistita, nu ai cum sa te faci de ras, mai ales daca iti faci pentru prima data.winking.

Pupiciiiii! :*