| allleee0 a întrebat:

Duminica am programare la unghii si nu stiu care unghii sunt mai rezistente dintre cele cu constructie sau cele cu tips.Am cautat pe net si am inteles ca cele cu tips sunt mai rezistente dar nu stiu. Vreau sa imi reziste ceva timp, nu sa imi cada dupa o saptamana.Este prima data cand imi pun la salon, mi-am mai pus singura acasa cu ajutorul unui kit dar nu prea ma pricep si nu au rezistat.

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Indiferent cu ce, daca nici manichiurista nu e pricepută si tu începi sa le 'agresezi', tot n-or sa tina.