| MikiiD a întrebat:

Vreau sa imi redecorez camera, dar fara a cheltui prea multi bani. Aveti ceva >propuneri? Va rog mult
cea mai buna va primi fundabig grin

Răspuns Câştigător
| AndreeaaD a răspuns:

Nu prea ma pricep dar o sa iti spun ce as face eu.Mi-as schimba in primul rand culoarea sau mi-as pune un tapet viu colorat si ai sa vezi ca se va schimba intreg aspectul,mi-as muta mobila si mi-as cumpara diferite decoratiuni pe care le gasesti la IKEA la un pret foarte rezonabil daca zici ca nu vrei sa cheltui multi bani.Mi-as face un colt numai al meu in care numai eu sa umblu fara sa cotrobaie mama/tata/fratele/sora si acel loc sa fie aranjat exact asa cum iti place tie(cu postere,o colectie de ceva, daca colectionezi, alte chestii personale, un panou cu poze de familie sau cu prietenii, poze din vacante)