| Deeutzza17 a întrebat:

Vreau sa imi schimb parola la id de yahoo messenger, merg pe Messenger > My account info > se deschide in broweser bag parola > merg pe Change your password > introduc parola veche > si cand in capu unde trebui sa imi bag alta parola ori ce as baga imi zice invalid, am incercat tot felul de parole, cu numere litere combinatii de litere si numere litere mari mici nu ma lasa sa schimb parola! Ce pot face? Funda

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Undeva trebuie sa-ti apara intrebarile secrete si sa raspunzi la ele. Fii mai atenta! Cred ca ai sarit peste asta si de aia nu te lasa.

| Deeutzza17 explică (pentru Salontanul):

Nu mergesad

| Deeutzza17 explică (pentru Salontanul):

Nu merge crying nu mai stiu sigur ce am pus aici What is your youngest child's nickname? ...si nu mergestraight face