| LikeIT a întrebat:

Yahoo s-a tampit? sau nu sunt eu in stare sa schimb parola? Vreau sa imi schimb parola la id de yahoo messenger, merg pe Messenger > My account info > se deschide in broweser bag parola > merg pe Change your password > introduc parola veche > si cand in capu unde trebui sa imi bag alta parola ori ce as baga imi zice invalid straight face, am incercat tot felul de parole, cu numere litere combinatii de litere si numere litere mari mici nu ma lasa sa schimb parola. Este urget ce se intampla?

6 răspunsuri:
| LikeIT explică:

Pitbull ai dreptate dar totusi de ce sa nu mearga sa o schimb normal? mersi totusi de idee...
UbexFlo probleme cu id-uri nu am avut niciodata, nu stiu ce sa zic.

| xjustfearless a răspuns:

Si eu am exact aceeasi problema straight face

| LikeIT explică (pentru xjustfearless):

Nu numai tu ai aceeas problema, cred ca toti o avem... As dori sa stiu macar daca la alti le merge?

| flavynho90 a răspuns (pentru LikeIT):

Cam tarzie aceasta intrebare. dar ai reusit sa-ti recuperezi parola?

| UbexFlo a răspuns:

Stiu cum e, mi-a Yahoo mi-a blocat 2 id-uri cand am incercat sa schimb parola si, desi stiam raspunsurile intrebarilor secrete si eram sigura de ele, nu mi-a mers in veci si-n pururi.Si erau id-uri importante.straight face

| Pitbull305 a răspuns:

Poi daca vrei sa o schimbi si nu merge, reseteazo dai Forgot your password acolo jos la yahoo si urmezi pasi.