| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi schimb telefonul dar as avea cateva conversatii pe care as dori sa le pastrez si sa le am si in noul telefon ...as putea sa iau un card de memorie (nu am deci nu prea stiu exact ce pot si ce nu pot salva pe el ) si sa imi salvez convorbirile pe el si apoi sa il pun in iphon? merge?

3 răspunsuri:
| deliqventa13 a răspuns:

Nu cred ca merge asa ceva.Da-i copy/paste rolling on the floor

| JessJessie a răspuns:

rolling on the floor) in iPhone nu intra card de memorie, de ce crezi ca are o memorie de 16, 32 sau 64 de GB? cu siguranta nu ca sa ii mai pui si card de memorie.

| alexutza02matza a răspuns:

Daca nu aveai Iphone, te puteam ajuta, dar asa nu pot. daca ai fi avut tot iphone nu era nicio problema, iti mutai SIM-ul de la un telefon la altul si apoi aveai tot pe celalalt telefon. tot asa puteai face si daca aveai alt telefon. Dar asa nu te pot ajuta, deoarece cartelele SIM pentru iphone sunt diferite de cele de la alte telefoane.