| Barney a întrebat:

Vreau sa imi spuneti ce fel de Windows imi recomandati...

Acum am Windows XP, mi se pare bun... dar vreau totusi sa stiu daca stiti altele mai bune.

Nu vreau un windows pentru jocuri...eu lucrez cu PhotoShop, AfterEffects, PremierePro, Illustrator, Audition 3... aproape toate programele Adobe.
Ca jocuri, joc cateodata San Andreas Multi Player...
Deci ce windows imi recomandati?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Windows 7 ultimate!

5 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Windows 7 is the best!

| Adrian_5136 a răspuns:

Daca vrei sa iti schimbi Windowsul sp2 cu altul creat de cei de la Microsoft parerea mea ii sa nu o faci pentru ca dupa sp2 nu au mai scos nimic bun Win vista, Win 7 sunt pline de buguri.
Eu ti-as recomanda Ubuntu ii un sistem de operare foarte bun stabil pana acum nu m-a dezamagit de loc si toate programele de care ai pomenit merg si pe Ubuntu dar si ubuntu are un fel de magazie a sa de unde iti poti downloda programe GRATIS care sa faca acelasi lucru poate ca chiar si mai multe.
simtete liber sa il incerci

| ganton a răspuns:

Logic ar fi ultima varianta, Windows 7, nu?!

| valentyno1994 a răspuns:

Da windows 7 este foarte bun. Parerea mea eu pe asta il folosesc si imi merge bine acum depinde si de calculator

| geany550 a răspuns:

Daca vrei cateun joc si mai multe programe eu recomand Windows XP deoarece pe el iti ruleaza orice program Adobe vrei tu si orice joc e suportat de placa grafica, memorie ram, si procesor(GhZ)XP...XP recomand.decat windows vista caree o inventie de nimic (ce era in capu lu gates.se putea si mai bine)sau windows 7(jocurile un pic cu versiune mai veche si care totusi ti-ar placea si nu poti sa le joci pe windows 7Days ce faci? spargi monitoru? arunci computeru de pe everest? nu cred.sau poate.)FUNDA?