| traceurpkvictor a întrebat:

Vreau sa fac o melodie si cu ce program imi recomandati sa o fac. Am folosit Linux MultimediaStudio Adobe audition Cubase LE5 si cam atat. Stiu sa lucrez la perfectie i toate astea dar care credeti ca este mai bun sau daca stiti altul nu ezitati sa mi-l spuneti! Multumesc anticipat DAU FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| MeNoNヅ a răspuns:

Pai sunt mai multe! Cum ar fi Nuendo, FL Studio! Acestea sunt in mare cele mai bune!

| traceurpkvictor explică (pentru MeNoNヅ):

Dar si acestea se poate lucra cu MIDI si diferite sunete si efecte incluse in program, nu?

| MeNoNヅ a răspuns (pentru traceurpkvictor):

Normal! Este foarte complex!

3 răspunsuri:
| deniss92 a răspuns:

Cine ma invata sa lucrez cu cubase? contra cost bineinteles?