| Criss_1962 a întrebat:

Vreau sa incerc sa merg la CNVA din Galati. Nu stiu ce fel o sa fie. dar imi este putin frica. Imi puteti da informatii va rog!

2 răspunsuri:
| raluca0306 a răspuns:

CNVA. colegiul national vasile alecsandri, un liceu foarte bun bazat pe ideologia ca daca faci pregatire cu profii care iti predau la ore vor fi super de treaba si te vor trece.E mai greu pana intrii ca iti trebuie medie mare in rest fiindca nu vor sa scada prestigiul scolii la candva u vei vedea elevi cu media scazuta la purtare decat daca intr-adevar e extraordinar de rau.

| Criss_1962 explică:

Andreea, tu esti de la liceu?