| deealove a întrebat:

Vreau sa infiintez o trupa rock impreuna cu prietena mea...prob e ca suntem doar noi 2 si nu avem instrumentebig grin help

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bag si eu big grin eu pot sa cant la chitara :Xdevil ce zici smug?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai luatima si pe mine laughing ce zici de ceva gen miley cyrus rolling on the floorsau cum naiba se scrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te lasi. Probabil nu ai talent, nici determinare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi eu cant la chitara electrica si poate putem sa ne intalnim hmm am eu ceva instrumente dar instrumentele nu ar fi problema problema este daca stiti sa cantati de unde sunteti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tare! si eu cu niste prieteni vrem sa ne facem o trupa da nu avem instrumente si nici banicryingam cautat pe net sponsori fa si tu asa poate iti merge:*