| TudorLux a întrebat:

Vreau sa-l terorizez pe christi.frutossozt. Mi-a trimis un mesaj, cu un site (care cred ca era virusat). Cum il pot enerva (fara sa-i trimit mesaje). Si scuze de catgorie, dar alta nu am gasit.

Răspuns Câştigător
| antonG a răspuns:

Raportează-l. Probabil christi.frutossozt e un robot şi nu prea ai cum să-l terorizezi.winking

2 răspunsuri:
| QuizMaster a răspuns:

,,sal terorizezi"? din topicul asta imi pot da seama ca esti doar un copil de 8 ani.nu ai cum sa il terorizezi altfel decat prin mesaje!

| TudorLux explică:

1 : am 11 ani;
2 : e pe mes problema.