| deboosw a întrebat:

Vreau să ma ajutati cu ceva recent a început să îmi placă de i fată de pe ig,, samiir0a " aș vrea să comunic cu ea cumva dar nu pot e super de treabă și okay fata, ceva sfaturi

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu poti?

| Simpatic a răspuns:

In primul rand nu este necesar sa ii dai "id-ul" daca acesta este cel real
stii faptul ca este o fata de treaba si ok dar nu ati vorbit niciodatawinking
ce anume vrei sa te sfatuim caci noi o vom face!

apropo de fete care iti lasa o impresie buna, astazi in oras ateptam pe cineva si coboara dintr-o masina o gagicuta finuta, placuta, corp extraordinar, cu un chip angelic, isi rupea gatul dupa mine, dupa 5 minute apare 2 baieti de etnie dint-o masina si au venit la domnisoara, erau cu ea... daca ma bagam in vorba cu ea pana sa apara acesti 2 baieti?
cam la asta se rezuma multe dintre fetele de treaba pe care le intalnim in viata, dar asta nu inseamna ca toate-s la felwinking

| deboosw explică (pentru Simpatic):

Poate nu toate sunt la fel

| Simpatic a răspuns (pentru deboosw):

Ai dreptate tinere, am si zis de altfel nu toate ci multe dintre ele, ma citez "cam la asta se rezuma multe dintre fetele de treaba pe care le intalnim"
nici nu as avea de ce sa generalizez, pentru ca nu cunosc toate femeile din lumea asta nu? happy

| Violleta2022 a răspuns:

Fi direct si prezinta-te, spune-i ca-ti place de ea, invit-o la o prajitura samd.

| sierra1 a răspuns:

" aș vrea să comunic cu ea cumva dar nu pot... ceva sfaturi"

detaliază, ce te ține să "nu poți"?

| deboosw explică (pentru sierra1):

Uneori mă gindesc că voi fi refuzat...

| sierra1 a răspuns (pentru deboosw):

Până nu incerci nu știi așa că...

| dullcat a răspuns:

Nu este ok sa ii scrii aici contul de Instagram, acest detaliu oricum nu contribuie cu nimic pentru ajutorul venit sub forma de sfaturi. Daca e super de treaba si ok, ce este atat de greu sa ii scrii? Incepi cu Buna/Salut si vezi mai departe cum decurge.Bafta.

| deboosw explică (pentru dullcat):

Păi iată că a facut o impresie proastă deja despre mine pentru că cineva i-a zis că am dat contul ei aici

| ValentinMihai78 a răspuns:

Nu există acel cont. E un cont fals, dispărut între timp.