| Denisuk_Denisa_1996 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de o carte dar habar nu am cum sa ii pun numele... Ca idee, are legatura cu cursele de masini... Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Hakuouki a răspuns:

Daca tu ca autoare nu esti in stare sa scrii numele cartii tale, esti 0, eu zic sa te lasi de chestia asta, pentru a scrie ceva nu ai nevoie doar de imaginatie, sunt multe alte criterii, iar apoi cineva te poate da in judecata pentru plagiat. big grin Mai bine te pui sa asculti manele.

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Poti sa incerci:
O noua cursa,Ultima cursa,Cursa Mortala,
Prima Cursa, O cursa pe cinste, Invingatorii, Viteza fara limite, etc.
Depinde si ce doresti a scrii despre curse.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| BornToBeLoved a răspuns:

Race means Lifestyle!

| MrsVamp a răspuns:

Poti sa Personifici masina (adica sa ii atribui un nume) care sa fie totodata si titlul.
ex: sageata noptii
sau daca vrei un titlu obisnuit
ex: Ingerii soselii
Iute ca fulgerul
Timpul Vitezei
Rupe-Tot
Sufletul Liniei
Jurnalul unui sofer.

| Sakal1999 a răspuns:

Pai poti incerca ceva de genul monster car (masina monstru ) sau masina posedata, masina fantoma etc