| MenταLµ a întrebat:

Vreau sa ma apuc de "parkur"cred ca am scris gresit nu conteaza, si cum sa fac am 40 kg si nu stiu sa dau si vreau sa invat! Cum sa fac? Dati-mi niste video sa invat cum se face da sa fie nu multe si sa le dea cu incenititoru casa pot uramari sa invat scheme, nu vreau sa invat multe dor unele mai usoare. Si sa numi fie frica sa le fac. Dau funda repede. Va rog

Răspuns Câştigător
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Parkour.Fac eu.Am invatat de pe net si de la niste prieteni mai mari:D.
http://www.youtube.com/watch?v=OGWMbxru330
Alege ce e mai usor inainte:D

1 răspuns:
| MenταLµ explică:

Sonic blue mai da niste video [cel putin2 ] si cum sa numi fie frica cand fac? Te rog