| LunguCristian a întrebat:

o sa ma apuc de Videoblog in aproximativ 30 de zile am idei si stiu sa editez dar nu stiu cum sa imi fac reclama.
Vreau idei happy
Dau funda

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Buna.
Ma bucur pentru tine si sper ca vei avea succes si o cariera.
Pai, da share-uri pe facebook, sa vada toti prietenii tai, o sa afle toata scoala/liceul, apoi spune-le sa dea si ei la randul lor share, asa va afla mai multa lume de tine, din orasul tau, iar daca te pricepi si le plac oamenilor temperamentul, vorbele, amuzamentul si ideile tale de vlog, vei avea carisma si te vei extinde. Dar asta in timp. Poti cauta si pe internet, sfaturile unor vlog-eri priceputi, si cu succes cum au reusit ei sa exceleze pana acum.
Cum ar fi Tequila, care are 2 video-uri in legatura cu asta, daca nu ma insel. Sper ca te-am ajutat. Succes!

| LunguCristian explică (pentru NH4OH):

Ms happy

| NH4OH a răspuns (pentru LunguCristian):

Cu placere. Sa-mi dai autograf cand vei deveni celebru.