| bluepuff a întrebat:

Vreau sa ma dau la un baiat si nu prea stiu cum. Intr-un fel mi-a dat de inteles ca si lui ii place de mine:X:X:X. Are prietenacrying( dar asta nu ma impiedica sa fac ce am de gand. Sunt de putin timp impreuna, inca, cred ca am o sansa. Ceva sfaturi va rog frumos:X:X:X :*:*:* >big grin

6 răspunsuri:
| un copil:x a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie, dar nu am de gand sa ma bag intre el si prietena lui, chiar daca sunt doar de vreo 3 zile impreuna.Cred ca nici tu nu ar trebui sa te bagi intre ei, poate atunci cand se va desparti de ea vei fi cu ellove struck nu se stie, insa acum mai bine ii lasi sa fie impreuna:*. O sa te caute el cand o sa se desparta de ea daca te placehappy

| bluepuff explică:

Sincer de cand ma cunoscut vine zilnic prin zona unde stau eu si chiar prietenele mi-au zis ca se uita tot timpu dupa mine si chesti din astea. Am iesit afara si cand m-a vazut parca s`a bucurat dar din cate am auzit eu sta cu fata aia doar ca s`o f...big grin

| Lorena a răspuns:

Bunahappy
De ce sa te dai tu la elraised eyebrows?
Daca te place sigur o sa vina la tine.
Daca are prietena nu trebuie sa le strici relatia.
Baftakiss!

| Andraaa_1742 a răspuns:

Daca el ti-a dat de intzeles ca ii place se tine eu zic sa te bagi adica vb mai mult cu el date la el si daca chiar vrea o sa zica el dar eu nu mas baga daca baiatu are gagica adica mie nu miar conveni sa se dea una la pr meu

| Aurelia_6050 a răspuns:

Dar... daca are prietena cum ti-a dat de inteles ca si lui ii place de tine? straight face Adica mie mi se pare ca umbla dupa doua fete in acelasi timp.

| valerie a răspuns:

In viata nu trebuie sa trecem peste toate limitele morale ca sa ne satisfacem pulsiunile primare.

Altfel, esti un animal. Dupa ce esti sigura ca nu mai are prietena, fa-ti un plan. Acum, in loc sa te gandesti la el, deschide ochiii si mai cauta si alti baieti!