| andreeasexylove a întrebat:

Vreau sa ma despart de iubitul meu dar nu stiu cum, va rog sa ma ajutati suntem impreuna de 2 saptamani si 3 zile eu ma gandeam sa nu ii mai raspund la telefon

Răspuns Câştigător
| Sonic2070 a răspuns:

Nu ii o idee buna sa nu ii raspunzi la telefon, o sa va intalniti pe strada, cine stie ce poate sa ii treaca lui prin cap, Doamne fereste sa nu te ia la palme, mai bine vorbeste frumos cu el, fa-l sa observe ca nu il mai iubesti, nu-i acorda multa atentie, fii plictisita cand vorbesti cu el, fii monosilabica, Bafta!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da frumos nu poti sa ii zici?

| Hakuouki a răspuns:

E asa greu sa-i zici:"nu mai vreau sa fim impreuna, nu e vina mea, ci a ta"? Spune-i direct, va fi mai simplu.

| jamal000 a răspuns:

Raspunde-i la telefon si spune-i ca tu consideri ca e mai bine sa ramaneti amici si nu mai mult de atat!

| Chiorix a răspuns:

Bună!

Aranjează o întâlnire faţă în faţă şi spune-i ce nu mai merge în relaţia voastră.Mai bine îi spui personal decât la telefon sau decât să-l ignori.

O zi bună!