| BoboKitty a întrebat:

Vreau sa ma despart de iubitul meu pentru fostul. Ce credeti? E bine sau nu?

8 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Cred că eşti nehotărâtă şi că ar trebui să îţi dai seama ce anume vrei, şi pe cine îţi doreşti cu adevărat.

| T30D0RA a răspuns:

Daca esti sigura ca fostul te vrea inapoi, atunci de ce sa nu incerci? Eu asa am facut, crede-ma, si mi-e foarte bine. Si nu uita: daca te dezamageste, sunt milioane de baieti in jurul tau!winking

| Roberto a răspuns:

De ce sa te desparti de actualul pentru fostul. Daca ati mai fost impreuna si a mers ce te face sa crezi ca va merge acum? Nu da vrabia din mana pentru cioara de pe gard.

| BoboKitty explică:

Am vazut ca fostul chiar ma vrea ieri de ziua mea ne-am intalnit pe strada eu cu fetele si iubitul el cu baietii si iubita si mi-a zis la multi ani si m-a pupat pe buzehappyDeci nu stiu ce sa zic si actualul este putin suparat pe mine.Si fotul s-a despartit si mi-a siz m-am despartit pentru o fata speciala

| BoboKitty explică:

M-am hotarat raman cu fostul

| Absinthe a răspuns:

Daca tii mai mult la fostul decat la actualul... E alegerea ta.

| pitikvanessa a răspuns:

Pai in primul rand care este mai frumos si ma bun la suflet.Parerea mea este sa nu te desparti pentru ca cine alearga dupa doi iepuri nu prinde nici unul asa ca eu zic sa nu te desparti parerea mea. Funda?

| CucuBau_9909 a răspuns:

Cum poti sa ceri parerea unor straini cand vine vorba de viata ta personala? Cati ani ai? 12? Uite probleme ce au fetitele din ziua d azi in ***