| DanielaTfpt a întrebat:

Vreau sa ma duc la un liceu-profil sportiv. E ok?[Sunt fata :-s].

Nu ca as fii proasta,sa nu stiu si alte materii, dar imi place sportul.
Care sunt avantajele si dezavantajele acestui profil?
Din ce se da bac-ul?
Ce materii se fac?

[Dau funda :3]

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Pai acolo totul se va axa mai mult pe sport, mai multe ore de sport pe saptamana mai exact.
Tine minte ce zic, sportul este foarte sanatos si eu fac Kickbox si joking, dar sportul nu prea e de viitor, putini oameni fac o cariera din asta, trebuie sa muncesti mult, sansele sunt 1 la 1000 sa reusesti sa iti creezi o cariera din sport.
Ar trebui sa te optezi pentru altceva parerea mea, ai putea da la liceu cu profil stilist suna mai bine.