| anonymus_3174 a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la o facultate cu invatamant la distanta sau invatamant cu frecventa redusa.
Am inteles ca se mai pot face inscrieri pana la data de 1 octombrie, dar nu gasesc pe nici un site nimic care sa imi arate acest lucru.
As dori la o facultate de marketing, acum daca nu o fi marketing si este ceva relativ asemanator este ok.
Facultatea sa fie in Bucuresti.
Cine poate sa imi dea un link ceva, nevoie de ajutor rapid.
Multumesc

4 răspunsuri:
| yuli10 a răspuns:

Http://www.hyperion.ro/module/facultati/fac.php?fac=6

Anunturi generale : Inscrieri
Publicat de admin la 2009/7/28 16:03:24 (5505 citiri)

Inscrierile la facultati se fac pana pe data de 30 septembrie 2009

| Elena321 a răspuns:

Cauta pe www.google.ro

| madboy8 a răspuns:

Ai putea incerca www.ucdc.ro... eu unul aici m-am inscris. Succes;)

| anonymus_3174 explică:

Pff
Multumesc yuli10 pentru raspuns, ceea ce ma intristeaza este ca nu este nici una de la invatamant de la distanta acreditata sad ci doare in curs de...