| kittysam a întrebat:

Vreau sa ma inscriu la o facultate cu invatamant la distanta sau invatamant cu frecventa redusa.As dori la o facultate de marketing, acum daca nu o fi marketing si este ceva relativ asemanator este ok.

Facultatea sa fie in Bucuresti.Multumesc

5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Exista Marketing la ASE la zi. Acum trebuie sa astepti sa vezi care sunt conditiile de admitere. Succes! http://www.marketing.ase.ro/test/admitere/licentaID.php

| ElenaSA a răspuns (pentru ElenaSA):

Scuze, la distanta.ID se numeste.

| einenebun23 a răspuns:

Sunt mai multe facultati de Marketing cu Invataman Distanta, dar incearca sa mergi la una de stat.

| Lisa01 a răspuns:

ASE...ar trebui sa aiba profil de Id.Bafta

| asdfgh23 a răspuns:

Intereseaza-te la ase daca au optiunea asta cu frecventa redusa