| Victoria_8725 a întrebat:

Vreau sa ma intalnesc cu prietenul mew la strand.
Problema e ca am putina burtica.
Cum sa fac sa nu o observe?
Funda.

5 răspunsuri:
| RoXyRaLu a răspuns:

Pai,depinde cand este aceasta intalnire si cata burta ai. Daca ai cum zici tu putina, poti sa iti cumperi un costum din acela complet.Adica,nu cu sutien si slip ci intreg.Ti-as recomanda culoarea neagra deoarece negrul,se zice, ca subtiaza.
Daca ai foarte mare burta,nu ai ce face decat, daca intalnirea este peste o luna ceea ce nu cred ai putea sa incerci sa slabesti.Dar, te implor sa imi dai funda.plsspuppy dog eyes

| anutsaa a răspuns:

Dacă sunteţi încă la începutul relaţiei şi chiar nu vrei să observe că ai burtică, ia-ţi un costum dintr-o singură piesă. Dacă sunteţi însă împreună de mai mult timp, şi îl deranjează cum arăţi, înseamnă că nu merită. Din moment ce a acceptat ideea de a fi împreună cu tine, te-a acceptat aşa cum eşti: cu bune şi cu rele. Fiecare persoană are calităţi şi defecte, nimeni nu este perfect! Have fun la ştrand, şi sper că ţi-am fost de folos!:*

| Buffulete a răspuns:

Baiatul trebuie sa te placa exact asa cum esti dar daca chiar vrei sa nu se observe un costum cu o singura piesa

| neccc a răspuns:

Pentru asta s-au inventat costumele de baie cu totul! :* sau fa exercitii cu genunchii la piept. ajuta:*!

| Bybybya a răspuns:

Ia`ti un costum de baie intreg.Acesta ascunde burticawinking si. poti sa iti mai tragi burtica din cand in candhappy