| MafteiRobert a întrebat:

Vreau sa ma mut in alt liceu, dar din clasa a 10- a. Cel actual este prea departe si nu stiu daca ma pot muta cu media scazuta la purtare. E doar din cauza absentelor si este vorba de 1 punct. Iar diferenta dintre licee nu e foarte mare. Ambele au cam acelasi nivel. Multumesc anticipat. Dau funda

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Trimite-ti mama sau tatal la receptia acelui liceu sa se intereseze. Sunt situatii cand se poate si situatii cand nu se poate, fiecare liceu are propriile reguli, iar daca-i caz de diferente, ti se vreo comunica.