| Alin_Alin_1905 a întrebat:

Vreau sa ma transfer la un liceu Sportiv TPU dar Doamna secretara a zis ca imi trebuie o adeverinta precum ca sunt la un club sportiv si dupa ma pot transfera.Ce fel de adeverinta imi trebuie? !

Răspuns Câştigător
| RobertM16 a răspuns:

Inseamna ca ai nevoie de o legitimatie care sa ateste ca esti inregistrat la un club sportiv..fie el de fotbal, handball, volley, etc.

Aceasta se obtine numai daca te inscrii la un club sportiv din orasul tau/judetul tau sau din alta parte.