| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de tunsoare e asta? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:277&biw=1280&bih=833eu nu pprea cred ca e bob ...deci cum ii spun coafezei sa ma tunda?

6 răspunsuri:
| äπđÿ a răspuns:

Cu ciobu si castronu spart intr-o parte
thumbs up
din cate vad eu thinking

| Angiutssa a răspuns:

Cred ca e un bob scurt, asimetric.

| Aleccsandra a răspuns:

Este tunsoare bob! Pentru ca si vara'mea s-a tuns asa!

| Deny_8224 a răspuns:

Intr-adevar nu seamana chiar ca bob-ul, dar este un pic mai scurt si lung intr-o parte.deci poti sa iti zici sa te tunda bob scurt si sa lase putin mai lung intr-o parte...sau cel mai simplu iei poza pe telefon i-o arai si ii zici ca vrei sa te tunzi asa, cea mai simpla solutie si eficienta laughing

pupici kisskisskiss
Sper ca te-am ajutat

| roxypoop a răspuns:

Pai descarci poza in pc o bagi in tel si ii arati cum sa te tunda

| ankutzyq a răspuns:

Este un bob mai scurt cu breton asimetric, coafezei poti sa ii arati poza ea cred ca stie mai bine:d:p