| Laur195 a întrebat:

Vreau sa merg la liceul tehnic "Iuliu Maniu" din Bucuresti si as vrea sa merg pe un profil care sa contina electro-mecanica, adica tot ce are legatura cu electricitatea la masini...Pe ce profil trebuie sa merg?

3 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Intereseaza- te la liceu ce profile sunt, daca e un liceu tehnic ma gandesc ca ar trebui sa aiba si profil de electro-mecanica

| Laur195 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Ca profile are Mecanica, Electrica si Turism si alimentatie...Nu stiu pe care sa-l aleg pentru a putea deveni electro-mecanic

| whyntt a răspuns:

Da.mi Facebook.ul tau, si eu vin la accelasi liceu