| CryssCrySta a întrebat:

Vreau sa merg la un liceu cu profil de mate-info, dar dupa ce termin spre ce ma pot orienta? Toata lumea zice ca pot merge la orice faultate dupa, dar vreau a stiu exact ce obtiunii am dupa terminarea liceului...

1 răspuns:
| nica00000 a răspuns:

Poti face economie aici intra multe ramuri mai ales comert, daca esti o buna informaticiana poti fi programatoare acest profil iti deschide multe oportunitati poti lucra intro banca, contabil, sa deschizi propria afacere e o alegere buna happy