| sweetalinutza a întrebat:

Vreau sa`mi cumpar niste perle bronzante de la oriflame si nu stiu ce culoare : natural radiance sau natural bronze. voi care credeti ca ar veni mai bine, tinand cont ca am un ten de culoare medie si fondul de ten care il fol este natural beigehee hee thx

4 răspunsuri:
| © E m i ℓ y a răspuns:

Natural bronze happy

| ♥ Sorina a răspuns:

Eu zic sa nu-ti cumperi. Pentru ca de la perlele bronzante ai pete pe piele.eu zic sa-ti sacrifici o zi si sa te duci la bronzat la iarba verde;]. Si dk chiar vrei sa-ti cumperi eu zic natural bronze.

;]

| imyourdestiny2 a răspuns:

Natural Bronze... Daca te pot ajuta cu ceva trimite`mi un mesaj.eu sunt reprezentanta la oriflamebig grin

| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca , caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu redecere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky , calalog curent, urmator jos in dreapta.