| mihairobert95 a întrebat:

. Vreau sa-mi cumpar un nokia n8 la abonament cosmote adventure este adevarat ca platesca 199 de lei abonament nou plss raspuns urgent maine ma duc si vreau sa stiu daca asa este pentru ca am mai fost la un magazin si nu a stiut sa-mi explice

Răspuns Câştigător
| Tops a răspuns:

Nu mai este Cosmote Adventure acum cel mai amre este Cosmote XXL si platesti pe luna 110-120RON,Si Nokia N8 la abonamentul acesta este 400RON

| mihairobert95 explică (pentru Tops):

Sti de unde pot cumpara unu ca cel din poza la abonament http://www.chip.ro/......-strlucire

| Tops a răspuns (pentru mihairobert95):

Telefonultau.eu au cele mai buine preturi din Romania