| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un nou telefon pentru ca actualul incepe sa se strice. Ce mi-ati recomanda? Vreau unul cu ecran touch gen LG Cookie(din acest fel am eu acum). Pretul sa nu fie piperat(adica pana in 1500 lei, pentru ca asta ar fi limita "pusculitei" mele). big grin
Multumesc anticipat. happy
P. S. daca se poate si pozewinking
Si stati linistiti, nu o sa uit nici de funditawinking

2 răspunsuri:
| funnygirl a răspuns:

Pai poti s iti cumpei lg cookie am si euwinking costa 599 lei si e destul de bun sau poti s iti iei Samsung S3650 Corby costa 490 leiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

LG Cookie am acum big grin