| aclex a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un psp sony 3004. Din cate am inteles nu se poate moda permanent. Exista vreo sansa ca madandu-l la fiecare deschidere sa se strice cu timpul? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Nu prea cred... e legat de executie de instructiuni, la fiecare modare executa aceleasi instructiuni, deci daca nu se strica la prima nu ar trebui sa se strice niciodata. Eventual (mica sansa) apar erori in bios, dar totusi nu cred.