| ɱɨƙӭ a întrebat:

Am un PSP 3004 Versiunea 6.20.
Vreau sa-mi dea cineva un tutorial pentru al moda.

Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| Alexandrumrz a răspuns:

Daca ai firmware 6.60 merge daca nu adapteaza si urmeaza pasii
descarca 660 pro-b10 si dearhiveazal o sa gasesti un folder numit game sau psp cauta in folderul psp folderul game intra in el si ai sa vezi doua sau 3 foldere numite fast recovery si updater. optional un folder numit cipl flasher. baga psp in usb copiaza folderele amintite mai sus in psp/game
scoate din usb intra la jocuri in memory stick si ai sa gasesti 660 pro-b updater, intri in el si urmezi instructiunile (nu apesi decat 1 buton ) dupa asta gata este modat
fa un folder numit ISO cu litere mari in radacina cardului si descarca de pe internet ce joc vrei tu de psp si pune-l in folderul iso. intra la jocuri in card si iti apar jocurile pe care le ai in format iso sau cso din folderul ISO. sper ca am fost de ajutor