| anonim_6348 a întrebat:

Vreau sa'mi fac a doua borta in ureche, dati'mi sfat in care ureche sau poate in ambele... dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Si eu am a doua gaura in ureche, eu o am in urechea dreapta. Parerea mea este sa iti faci doar intr-o ureche.

Si in legatura cu durerea, sa stii ca nu doare deloc. Adica depinde cu ce ti`o face, daca ti`o face cu "pistolul" nu te doare, este ca o piscatura de tantar. Dar daca iti face cu acul o sa doara un pic. Succes!:*

1 răspuns:
| myhu2011 a răspuns:

In amandoua:X ar arata mai bine:Xbig grin parerea mea