| PinkFoxy a întrebat:

Vreau sa-mi fac suvite albastre, credeti ca merge cu albastru de metil?

5 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Am incercat. Incercare esuata. Verde. Mai bine ia-ti spray nuantator, gasesti orice culoare happy

| Frogie a răspuns:

Merge doar daca ai parul deschis la culoare. Pe parul brunet nu prinde deloc, poate doar in reflexia soarelui se poate observa o nuanta de albastru.
Poti incerca si cu sampon nuantator. happy

Răspuns utilizator avertizat
| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a răspuns:

Merge. La avut o colega de-a mea. Dar daca il ai blond o sa-ti iasa un fel de verde-albastrui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap merge si mere si pe parul saten ca am fost eu facuta