| Davreausafiuanorexica a întrebat:

Vreau sa-mi fac un blog, dar nu am idee unde.Blogspot sau Wordpress? Care e mai bun? [Scuzati categoria] DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Michelle13 a răspuns:

Eu cred ca blogspot fiindca e mai simplu si mai dragut, dupa mine wordpressul e mai masculin. Cel putin eu aici mi l-am facut http://ella-memories.blogspot.com/

| OoOlivia a răspuns:

Cel mai bun este blogspot...beneficiezi de o gama variata de teme pentru fundal si poti face mai multe chestii.Ti-l recomandhappy